Корисні посилання для вчителів, учнів і батьків

Освітні серіали для вчителів

Вже зараз українці можуть переглянути освітні серіали, пройти тестування і отримати сертифікати про навчання на платформі "Дія.Цифрова освіта", зокрема, вчителі.
Освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта:
"Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту". Цей курс про те, як тримати себе у формі під час карантину, замінити тренера смартфоном, мотивувати себе займатися спортом вдома. Перейти до серіалу:bit.ly/39L0amL
"Карантин: онлайн-сервіси для вчителів". Дізнайтеся, як організувати навчання під час карантину та які онлайн-сервіси стануть у нагоді. Щоб долучитися — перейдіть за посиланням:https://bit.ly/3dr4wT5
"Цифрові навички для вчителів". Як створювати інтерактивні уроки за допомогою інструментів Google та чим корисний YouTube для навчання? Дізнайтеся за посиланням:https://bit.ly/2QxvfUh
"Безпека дітей в інтернеті". Дізнайтеся, які потенційні небезпеки існують у мережі для сучасних дітей і як уберегти учнів від кібербулінгу. Долучайтеся за посиланням:https://bit.ly/33xGzoJ
Окрім того, ми створено чат у Viber для оперативної підтримки вчителів. Приєднуйтесь до спільноти "Дія.Цифрова освіта"https://vb.me/diia_osvita_chat

За матеріалами https://www.facebook.com/osvita.ua/

Освітні портали

Міністерство освіти і науки Україниhttp://www.mon.gov.uaОсвіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.Освіта-UAhttp://osvita-ua.netНовини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.Освіта в Україніhttp://www.ednu.kiev.uaУкраїнські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордономhttp://www.osvita.org.uaДовідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Освіта в Україні на Parta.ua

http://www.parta.com.ua/ukr/dpa

Освітній портал.Все про освіту: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншого для школярів, студентів та їх батьків. Посібники з Державної підсумкової атестації (ДПА)..

Шкільний портал "Острів знань"http://ostriv.in.uaКомплексна інформацЧинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестаціяія про навчання і дозвілля. . Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.Вчитель вчителю, учням та батькамhttp://teacher.at.uaНакази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителяhttp://aura.at.uaІнформація для вчителя початкової школи.Супер класhttp://myclass.at.uaСайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NEThttp://www.uroki.netВсе для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.Інформація педагогуhttp://ped-inform.org.uaНовини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям - предметникам.

МАТЕМАТИКА В ШКОЛІ

Математика для школиhttp://www.formula.com.uaЦікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.Творчий вчитель математикиhttp://yrok.com.uaСайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів. Фізика в школіСайт вчителів Україниhttp://fizika.net.uaМатеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.Шкільна фізикаhttp://sp.bdpu.orgТеорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Український біологічний сайтhttp://www.biology.org.uaВисвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.Все для учителя биологииhttp://bio.1september.ruЕлектронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».Для вчителя хімії та біологіїhttp://www.uroki.net/docxim.htmРозробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школіhttp://geosite.com.uaГеографія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.Географія в школіhttp://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htmГеографія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

Українська мова та література

Українська мова і літератураhttp://ridnamova.ck.uaСайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченкаhttp://ippo.org.uaІнформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.Українська мова і література в школіhttp://www.ukr-in-school.edu-ua.netЕлектронна версія науково-методичного журналу.

Російська мова та література

Культура письменной речи.http://www.gramma.ruВчителю російської мови: методичні розробки уроків.Коллекция: русская и зарубежная литература для школыhttp://litera.edu.ruКолекція «Російського загальноосвітнього порталу»: російська та зарубіжна література для школи.

Іноземна мова

Для учителей английского языкаhttp://englishaz.narod.ru/teachers/intro.htmМетодика, планування, розробки уроків.Методические пособия для учителей немецкого языкаhttp://www.langinfo.ru/index.php?sect_id=2133Методкабинет учителя немецкого языкаhttp://www.1september.ru/metodkabinet.php?issues=deuВчительський фестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок». Фестиваль дослідницьких та творчих робіт учнів «Портфоліо».Вивчення німецької мовиhttp://www.daad.org.ua/ukr/2.5.7.htmlЛінки до теми "Вивчення англійської мови".

ІНФОРМАТИКА

Світ ПК. Учитель-учителюhttp://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.Інформатика в школіhttp://informatik.at.uaІнформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

УРОКИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА ПРАЦІ В ШКОЛІ

Слово вчителяhttp://konserg.ucoz.uaЦей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.Трудове навчанняhttp://trudove.org.uaСайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Єдине освітнє інформаційне вікно України

www.osvita.com

Головне управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації

http://guonkh.gov.ua/

Департамент освіти Харківської міської ради

http://kharkivosvita.net.ua/http://edu.kharkivosvita.net.ua/

Харківська академія неперервної освіти (ХАНО)

http://edu-post-diploma.kharkov.ua

Офіційний сайт управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради

http://ruoord.kharkivosvita.net.ua/

Український центр оцінювання якості освіти

http://www.testportal.gov.ua/

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua/

Міська освітня мережа

http://edu.kharkivosvita.net.ua:8080/

Харківська міська рада

http://www.city.kharkov.ua/

Для учнів

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ

http://www.kangaroo.com.ua/

«Колосок». Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс для учнів 2-10 класів

http://www.kolosok.lviv.ua/

Мала академія наук України

http://man.gov.ua/

Вікіпедія

http://ru.wikipedia.org/wiki

Щомісячний журнал для школярів «Костер»

http://kostyor.ru/

Тести з предмету "Захист Вітчизни"

http://www.varlakov.at.ua/tests/2

Сайт, присвячений безпеці дітей в Інтернеті

http://onlandia.org.ua/ukr/default.aspx

Безпека для малих та дорослих

http://www.babybezpeka.org.ua/

Бібліотека світової літератури

http://www.ae-lib.org.ua/

Каталог дитячих ресурсів

http://www.kinder.ru/

Сайт дитячої письменниці Тамари Крюкової

http://www.fant-asia.ru/

Проект «Українська казка»

http://www.kazka.in.ua/

Все про хімію

http://www.xumuk.ru/encyklopedia/2548.html

Корисні сайти для вчителів

Для вчителів біології
http://bio.1september.ru/urok/
Для біологів всі матеріали на основі яких був створений сайт були опубліковані в журналі «Біологія»
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_ob_no=25&oll.ob_no_to=Каталог ресурсів по біології
Для математиків
http://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=4510&tmpl=com
Для математиків
Професійне спілкування вчителів математики, обмін досдідом
www.methmath.chat.ru
викладання математики з використанням інформаційних технологій.
http://www.matem.vn.ua/culk.phpвчитель математики
http://www.formula.co.ua/pedagogics.phpМатематичні розваги (завдання для початкових класів) Мета: виховувати у дітей зацікавленість до математичних завдань, зацікавити їх дотепними іграми...
Журнал "ExponentaPro. Математика в приложениях"
http://www.volsu.ru/BIBL/School/saity_inf.htmlРесурси з математики та інформатики
www.zaba.ruОлімпіади з математики та задачі для школярів
http://www.school.edu.ru/catalog.aspКаталогресурсів з математики
http://mschool.kubsu.ru/uik/linfun/index.htmігри з математики
http://math.child.ru/Планета «Математика»
http://mathgames.mccme.ru/Математичні ігри
Українська мова та література
http://www.uroki.net/docukr.htmдля вчителів української мови
http://ukrmetod.at.ua/Сайт вчителів української мови та літератури, cвітової літератури
http://ridnamova.ck.uaВчителю української мови та літератури
http://mova.kreschatic.kiev.ua/Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.
http://www.library.kherson.ua/young/tavrica/taurica_lks.htm
серія біобібліографічних матерілів "Літературнo-краєзнавчі студії": Б.Грінченко, Дніпрова Чайка, М.Василенко та інш.
Фізика
http://www.fizika.net.ua/длявчителів фізики
http://www.gomulina.orc.ru/віртуальний методичний кабінет вчителя фізики та астрономії. Методика викладання, олімпіади, а також Інтернет - ресурси з астрономії.
www.fizika.ruучбові матеріали з фізики для учнів та викладачів
http://physic.com.ua/Фізика: для вчителя і учня
http://www.gomulina.orc.ru/віртуальний методичний кабінет вчителя фізики та астрономії. Методика викладання, олімпіади, а також інтернет - ресурси з астрономії
http://www.curator.ru/physicsІнтернет - ресурси з фізики
http://physics.nad.ru/physics.htmАнімація фізичних процесів
http://www.phizik.cjb.net/Підготовка учнів до екзаменів з фізики
http://www.irnet.ru/olezhka2/prosvet/wnuclear/wnuclear.shtmlЯдерна фізика та будова Сонця
http://www.school.edu.ru/catalog.aspКаталогресурсів з фізики
http://www.edu.delfa.net:8101/КабінетфізикиУніверситетапедагогічноїмайстерності
Хімія
http://chemists.at.ua/для вчителів хімії
http://gplider.at.ua/dir/12Для вчителів хімії (сайт Гуляйпільського колегіуму «Лідер»)
http://cnit.ssau.ru/organics/index.htmПідручник з органічної хімії
http://www.informika.ru/text/database/chemy/Rus/chemy.htmlПідручник з хімії
http://school-sector.relarn.ru/web_quests/Chemistry_Quest/index.htmlWeb-квестзхімії
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_ob_no=24&oll.ob_no_to=Каталог ресурсів з хімії
http://alhimik.ru/abitur/abit3.htmlАлхімік
Історія
http://direktor.at.ua/_dr/1/01595015.jpgДля істориків
http://izbornyk.org.ua/літописи історії України
www.mignews.com.uaновини з України
http://uchitell.ucoz.ru/сайтпризначений для вчителів історії та права
www.doba.lviv.uaсайт Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін
www.litopys.kiev.uaлітописи історії України
www.lawlibrary.ruсайт Юридичної наукової бібліотеки.
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_ob_no=6&oll.ob_no_to=Каталог ресурсів з історії
Географія
http://geo-teacher.at.ua/
Справжня швидка методична допомога для вчителя географії чи студента - географа.
http://world.freeglobus.comтеорія та нові підходи до вивчення географії
http://worlds.ru/Сайтмістить відомостіпро різні країни
http://www.countries.ru/Країни світу
Інформатика та технологія
http://informatic.org.ua/Длявчителів інформатики
http://oles.at.ua/Для вчителів інформатики
http://informatic.org.ua/forum/13-722-1форум інформатиків України
http://teachlab.ucoz.ua/Творча лабораторія вчителя інформатики
http://www.vasromanter.narod.ru/
Сайт для вчителів інформатики, учнів та батьків, яким потрібна допомога в світі інформаційно-комунікаційних технологій
http://www.dlab.kiev.uaвчитися ніколи не пізно, шановні викладачі! Переконайтесь в цьому на сайті Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем.
http://www.osp.ru/school/Міністерство освіти і науки України Інформаційні технології. Світ ПК. Компьютер у школі
http://www.school.edu.ru/catalog.aspКаталогпосилань з інформатики
http://trudovik45.ucoz.ru/
До вашої уваги пропонуємо персональнийсайтвчителя технології.
http://www.domovodstvo.fatal.ru/Все для вчителя технології
http://www.trudovik.narod.ru/Відкритий освітній проект вчителя технології
http://elhovka.narod.ru/html/techno.htmнглДокументаціядлявчителятехнології
Російська мова
http://www.rusword.com.ua/„Мир слова русского” Сайт присвячений слову російському – російській філології у всіх її іпостасях.
http://www.iro.yar.ru:8100/resource/distant/russian_language/praktik/st2_tr.htmреалізація принципіврозвивальногонавчання Л.В. Занкова на уроках російської мови у середній школі
Астрономія, зоологія
http://astro.physfac.bspu.secna.ru/projectАстрономія для школярів
http://www.zooclub.ru/зооклуб(всепро тварин)
http://plife.chat.ru/index.htmенциклопедіядивовижнихфактівпро тваринний світ
Англійська мова
http://www.english.language.ru/Англійська мова.ru
http://www.efl.ru/links/exercises/Посилання на ресурси, для тих хто вивчає англійську мову
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_ob_no=794&oll.ob_no_to=Каталог ресурсів з англійської мови
http://englishtips.org/Тут ви знайдете будь-якийпідручникз англійської мови,різноманітні довідники,книги для читанняиаудирування,посібники з колекціями ігр, кросвордів,загадок, тематичих вправ та ін.
busyteacher.orgРізноманітні таблиці, схемив цілому,матеріал який охоплює всі процеси,використовуванийнами внавчальному процесі:вивченняграмматики,лексики, аудирування,тренування письмової та розмовної мови.
http://www.britishcouncil.org/ru/russia-english-teaching-online-resources.htm–online ресурсидлявчителів,а також навчальні матеріали, статті, публикаціїведучихавторів.
http://www.britishcouncil.org/learning-teaching.htmenglishteachers.ru.ресурс наанглійській,а також плани уроків та завданнянавідпрацьовуваннявсіх видів мовної діяльності.
esl-library.comиbbc.co.uk.Необмежена кількість вже готових для друкууроків, завдань, картокви знайдете на сайті.Матеріали тут завжди оновлюються та поповнюються.
Фізична культура, трудове навчання, креслення, образотворче мистецтво
http://samosvl.chat.ru/sport.htm
досвід російських колег з фізичного виховання школярів
http://www.ftrainer.ru/сайт вчителя фізкультури
http://tehnologiya.narod.ru/Кулинарія,рукоділля, інтер'єр,квіти,етикет,шкіра та багато ін.
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/Для любителів майструвати та професіаналів
Тут вас навчать працювати зпрограмоюдлястворювання креслення
http://rusgraf.ru/graf1/
Багато цікавого для вчителів образотворчого мистецтва
Для вчителів початкових класів
http://elena13.ucoz.ru
Для вчителів, батьків та учнів початкових класів
http://22071957milena.ucoz.ru
Для вчителів початкових класів
http://mykids.ucoz.ru
Для вчителів початкових класів
http://www.cl.ru/education/lib/data/r00122.htmрозвиваючітворчі ігри для молодших школярів
http://www.library.kherson.ua/activities/lib_net_activities.htmсценарії свят календарного циклу із видавничої серії "Бібліотечний місяцелік"
http://perezvin.at.ua/dirДля вчителів початкової школи
Сховище методичних матеріалівСамарського регіонального центру дистанційної освіти–матеріали для методичної підтримкивчителів початкових класів з математики, читання,російської мови,навколишнього світу,музичного виховання, технології, риторики,авторські програми,поурочні плани.
Організаторам дозвілля
http://www.library.kherson.ua/activities/lib_net_activities.htmсценарії шкільних свят, бібліотечних акцій
http://www.allbest.ru/тестування он-лайн, електронні бібліотеки
http://days.peoples.ru/календар знаменних дат і подій. Дні народження видатних людей, історичні події, а також повний календар всього року по днях.
http://www.cl.ru/education/lib/Сценарии уроков и внеклассных мероприятий
http://www.debryansk.ru/~lpsch/index.htmІнформаційно-методичний сайт “Вчитель - учень”
http://avnsite.narod.ru/kruk.htmПросто деякий корисний матеріал
http://lolmolod.narod.ru/g_sbor/Сценарії ігор та конкурсів
http://www.cl.ru/education/lib/data/r00065.htmВікторини
http://schoollessons.narod.ru/Позакласні заходи до улюбленого свята
Друга вища освіта
http://www.academy.kiev.ua/Українська Академія державного управління при Президентові України
http://www.nam.kiev.ua/Національна Академія управління
http://www.iapm.edu.ua/Міжрегіональна Академія управління персоналом
www.edunews.ruЦентр дистанційного навчання ім.Г.В.Плєханова
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm
освітянська мережа України. Інформація про будь-який навчальний заклад
Для управлінців та викладачів
www.education.gov.uaофіційний сайт Міністерства освіти і науки України
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm
інформація про міжнародні спонсорські
організації, гранти
www.mon.gov.ua/sms_ceнормативно-методичні матеріали, перелік програм та підручників
http://www.debryansk.ru/інформаційно-методичний сайт. Все для управлінців і викладачів. Інтернет-ресурс для середньої школи
http://www.osvita.bizНовий сайт "Все для вчителя". Зверніть увагу - доступ до матеріалів надається за підпискою!
www.lib.ru
сітьова бібліотека Максима Мошкова
Періодичні видання для педагогів
каталог педагогічних газет і журналів, видавництв, адреси сайтів
http://www.1september.ru/електронна версія газети видавничого дому "Первое сентября" : "Начальная школа"
http://lib.sportedu.ruсайтнауково- методичного журналу "Физическая культура"
http://www.ug.ru/інформаційний сайт "Учительской газеты"
http://www.nbuv.gov.ua/Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського представляє електронний катаог періодичних видань
http://pedagog.net.ua/Сайт освітньої хвилі, новини освіти, проекти, поради.
Шановні викладачі!Пропонуємо адреси сайтів,де Ви зможете найти презентації,конспекти уроків,сценарії свят,програми та ін.
http://pedsovet.su/Педагогічне товариство КатериниПашкової;
http://pedsovet.org/XI Всеросійський Інтернет-педради
http://it-n.ru/Мережа творчих вчителів;
http://viki.rdf.ru/Дитячі електронні презентації та кліпи;
http://www.rusedu.ru/архівнавчальних програм та презентацій;
http://www.uroki.net/Вседлявчителя - всебезкоштовно
http://www.uchportal.ru/Вчительський портал;
http://www.nachalka.com/сайтвчителів початкової школи;
http://festival.1september.ru/Фестивальпедагогічних ідей"Відкритий урок"
http:// numi.ru/методичнийцентр NUMI.RU.Будь ласка, додавайте сайти які вам допомагають в роботі
http://www.researcher.ruІнтернет-портал дослідницької діяльності учащихся
http://www.edu.ruПортал «Російська освіта»
http://www.catalog.alledu.ruКаталогосвітніх ресурсів
http://school-sector.relarn.ru/Шкільнийсектор
http://school.holm.ru/Шкільнийсвіт
http://www.testland.ru/Оn-line тестидля всіх
http://www.ssu.samara.ru/~nauka/Путівник в СВІТІ НАУКИ для школярів
http://www.college.ru«Відкритий коледж» (математика, фізика, біологія…)
http://www.repetitСистемасайтів«Репетитор»
http://www.students.ru/Сервер Російського студентства
http://www.ssu.samara.ru/~evrika/"Еврика-Інтернет" це джереломатеріалів з винахідливої тематики
http://erudit.newmail.ru/Шкільнийерудит (сторінка для самоосвіти)
http://www.scintific.narod.ru/Friends.htmКаталогнаукових ресурсів
http://www.abiturcenter.ru/Сайт дляпідготовкидо вступув ВУЗ
http://www.1september.ruВидавничий дім“Перше вересня»
http://teacher.fio.ru/
Вчитель.ru
http://www.ychitel.com/Педагогічний журнал “Вчитель”
http://rating.fio.ru/result09-13.htmГромадський рейтинг освітніх ресурсів(лідери рейтингу)
http://www.history.ru/free.htmБезкоштовні навчальніпрограми
http://www.mediaeducation.ru/Медіаосвіта
Найкорисніші сайти для викладачів
http://catalog.iot.ruОрієнтуватися в великій кількостіресурсівВамдопоможеКаталогосвітніх ресурсів мережі«Інтернет»- дезібранои класифікованобільш ніж650Інтернет-ресурсівз освіти
http://www.school.edu.ruРосійський освітнійпортал-забезпечує відкритий доступ до ресурсів учням,вчителям та батькам
http://www.edu.ruПорталРосійська освіта-містить інформацію про Інтернет-ресурси.
www.surwiki.ruМережа товариств(об'єднанняпедагогів)
www.center.fio.ruна сайтіМосковськогоцентруФедераціїІнтернет-освіти––в розділі«Початковашкола»авторські та робочіпрограмиз предметів початкової школи
http://nsc.1september.ruЕлектронні версії газет«Начальная школа» .Та сайт на допомогу вчителю «Я иду на урок»
http://www.murzilka.km.ruСамий добрий журнал на світілітературно-художнійжурнал «Мурзилка»
http://www.ug.ruсайт «Учительской газеты»
http://www.megabook.ruМега енциклопедія«КирилаіМефодія».
http://www.openworld.ruсервер«Открытый мир»
http://www.sch2000.ru/pages/news.htmlСайт центру системно – діяльницької педагогіка школа «2000»
http://www.school2100.ru/regions/regions_main.htmlОсвітній ситемі«Школа 2100»присвячені матеріали цього сайту
http://www.mon.gov.ua/index.php/uaСайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
http://teacher.at.ua/Вчитель вчителю, учням та батькам. Поурочні, тематичні плани, розробки уроків та ін.
http://konserg.ucoz.ua/Слово вчителя.
http://shkolaonline.net//Всеукраїнський освітній портал Школа Онлайн
http://festival.1september.ru/Фестиваль педагогічних ідей “Відкритий урок”
http://www.onlandia.org.ua/Безпека дітей в Інтернеті. Портал для дітей, батьків та вчителів.
http://www.school.edu.ru/catalog.aspРосійський загальноосвітній портал
http://teachinfo.ru/?p=604Блог вчителя математикиТок-шоу «Интернет – это маленькая жизнь…»
Кiлькiсть переглядiв: 2233